26 Вересня, 2022 р., 08:57
Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», яка спрямована на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.
26 Вересня, 2022 р., 08:56
Базовий курс імунізації
26 Вересня, 2022 р., 08:56
Усі щеплені від коронавірусної хвороби громадяни України на підтвердження цього можуть:
23 Вересня, 2022 р., 14:42
CoronaVac успішно використовується в Україні з березня 2021 року. Загалом за цей час українці використали 9 828 515 доз цієї вакцини.
23 Вересня, 2022 р., 13:23
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
23 Вересня, 2022 р., 09:18
Для осіб віком від 70 до 75 років встановлюється компенсаційна виплата у розмірі до 300 гривень. Зазначена виплата встановлюється у разі, якщо щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень та інших доплат, передбачених законодавством, не досягає розміру середньої заробітної плати в Україні, яка враховується для обчислення пенсій за 2020 рік - 10340,35 гривень. Якщо особа досягла віку 70 років після 01 жовтня 2022 року, компенсаційна виплата буде встановлена з дати досягнення 70-ти річного віку.
22 Вересня, 2022 р., 15:44
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло  інформаційне повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF) від 29 липня 2022 року № 2022.3840-fup 78 стосовно  виявлення тропанових алкалоїдів у кукурудзяних чіпсах, що експортувалися з Німеччини (виробник: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Germany) до України (отримувач: ТОВ «БЮРО ВИН» вул. Мечнікова, 9, м. Київ, 01021; ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).
22 Вересня, 2022 р., 15:41
 ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я Учора Івано-Франківська область отримала від Міністерства охорони здоров’я України чергову партію вакцини Pfizer у кількості понад 18 тисяч доз. Вакцину розподілять в пункти щеплення та центри масової вакцинації населення від COVID-19, – повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.
22 Вересня, 2022 р., 12:49
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області закликає підприємців нараховувати та сплачувати єдиний соціальний внесок не лише за найманих працівників, а й за себе.
22 Вересня, 2022 р., 10:44
Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.