Аналіз регуляторного впливу

2023 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ До проєкту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів: села Витвиця та селища Вигодівка Витвицької сільської ради територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу прєкту Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Аналіз регуляторного впливу

2022 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Витвицької сільської ради ТГ»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Витвицької сільської ради територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Витвицької сільської ради ТГ»

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Витвицької сільської ради територіальної громади «Про встановлення транспортного податку на території Витвицької сільської ради ТГ»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Витвицької сільської ради територіальної громади «Про встановлення ставок туристичного збору на території Витвицької сільської ради ТГ»

21 Травня, 2021 р., 10:27
Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік
21 Травня, 2021 р., 10:23
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Витвицької сільської ради територіальної громади «Про встановлення туристичного збору на 2022 рік»
21 Травня, 2021 р., 10:18
21 Травня, 2021 р., 09:05
Про встановлення єдиного податку на території Витвицької сільської територіальної громади
21 Травня, 2021 р., 09:03
аналіз регуляторного впливу про встановлення транспортного податку