08 Січня, 2024 р., 09:44
З початку поточного року на території України  діагностовано  випадки грипу птиці.
14 Вересня, 2023 р., 14:30
Багато людей ігнорують правила безпечного харчування і приготування їжі, тим самим наражаючи на небезпеку не тільки себе, а й своїх близьких. За 8 місяців в Україні зареєстровано 57 випадків ботулізму , з них 4 дітей та 2 осіб померли. Їх "винуватцями" були не тільки в’ялена, копчена, солена риба, а й домашня консервація.
21 Серпня, 2023 р., 16:00
Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:
29 Червня, 2023 р., 16:12
Для того, аби захистити себе і оточуючих від сказу, необхідно виконувати кілька правил:
19 Червня, 2023 р., 20:20
На виконання листа Держпродспоживслужби України від 08.06.2023р. №11.2.1-3/13261 «Щодо посилення контролю за обігом риби та рибопродуктів» та з метою попередження виникнення негативних наслідків на здоров’я людей та довкілля, у зв’язку з техногенною катастрофою, повязанаю із підривом дамби Каховської гідроелектростанції, що призвело до значної загибелі водних біоресурсів, недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на харчові токсикоінфекції, в тому числі ботулізм.
29 Травня, 2023 р., 08:37
Робочий день офіціантів чи барменів у середньому триває 10–12 годин. Увесь цей час працівники кафе, барів і ресторанів, переважно молодь, змушені перебувати в приміщенні, заповненому шкідливим кальянним димом, за солодкуватим запахом якого ховаються хром, свинець, миш’як, формальдегіди, монооксид вуглецю, аміак та інші шкідливі речовини.
23 Травня, 2023 р., 15:43
  22  травня 2023 року на території Долинської ТГ, Вигодської ТГ, Витвицької ТГ спеціалістами Долинського відділу Калуського районного управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області, спеціалістами Долинського відділу Івано-Франківської ОДЛВМ  разом з представниками органів місцевого самоврядування, товариства мисливців і рибалок, лісового господарства та національної поліції  проводилась весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу .
18 Травня, 2023 р., 13:31
            З метою недопущення виникнення епідемічних ускладнень, викликаних гострими кишковими інфекціями і харчовими отруєннями в закладах громадського харчування та керуючись  Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  при проведенні урочистих заходів (весіль, випускних вечорів, днів  народжень, поминок  і т.п.),
17 Травня, 2023 р., 15:24
Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Сказ, або водобоязнь — особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини  як свійські, так і дикі. Особливо небезпечні лисиці.
17 Травня, 2023 р., 13:58
З метою забезпечення безпечного літнього відпочинку і оздоровлення на території Івано-Франківської області заклад оздоровлення та відпочинку повинен мати: