Витвицький сільський голова територіальної громади

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності): Ільницький Василь Якович.

Число, місяць, рік народження: 03 січня 1963 року.

Місце народження: с. Розточки, Долинський район, (на даний час – Калуський район), Івано-Франківська область.

Громадянство: громадянин України.

Освіта: вища. В 1991 році закінчив Київську вищу школу міліції, спеціальність правознавство. В 2009 році у Львівському державному університеті внутрішніх справ захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук. У 2015 році присвоєне вчене звання доцент кафедри ОРД.

Посада (заняття): З 19 листопада 2020 року працює на посаді Витвицького сільського голови ОТГ.

Місце роботи:

• З 1984 – до 1996р. навчався та працював на посадах дільничного інспектора, слідчого, оперуповноваженого Долинського РВ та Болехівського МВ УМВС України в Івано-Франківській області.
  • З 1996 до 2005 року працював на посадах  заступника начальника, начальник міліції громадської безпеки; першого заступника начальника, начальника кримінальної міліції; першого заступника начальника, начальник штабу Долинського РВ; заступника начальника управління адміністративної служби міліції, начальником відділу з організації охорони громадського порядку УМВС; начальником Рогатинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області.
  • З 2005 до 2010 року - начальником управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області.
  • З 2010 – по даний час - доцентом кафедри оперативно-розшукової діяльності Львівського державного університету внутрішніх справ.

Нагороди: Відзнака «Почесний знак Міністерства юстиції України», Орден Святого Юрія Переможця, Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Партійність: безпартійний.

Спеціальне звання: Генерал-майор внутрішньої служби.

Контактний номер телефону: (097) 717-55-85.