Староста Слобідсько-Болехівського старостинського округу

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності): Гук Андрій Іванович

Число, місяць, рік народження: 27 квітня 1990 року.

Місце народження: с. Слобода-Болехівська, Долинський район, Івано-Франківська обл.

Громадянство: громадянин України.

Освіта: у 2005 році закінчив Слобідсько-Болехівську загальноосвітню школу I-II ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської обл.

У 2008 році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Івано-Франківське вище професійне училище сервісного обслуговування техніки» і здобув професію радіомеханіка з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.

У 2012р. закінчив Державний  вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію бакалавра фізичного виховання.

У 2013р. закінчив Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури, організатора туристичної роботи.

Посада: з 23 грудня 2020 року працює на посаді Старости Слобідсько-Болехівського старостинського округу з центром у селі Слобода-Болехівська до складу якого входять: с. Липа і с. Лужки.