КЗ "Центр надання соціальних послуг"

Що таке соціальна послуга?

Соціальна послуга - комплекс правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, спрямованих на окремі соціальні групи, сім'ї чи індивідів, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з метою поліпшення або відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя. Соціальні послуги можуть надаватись інституційно - в рамках соціальних служб, установ та закладів - та індивідуально - безпосередньо соціальним працівником чи іншим спеціалістом потребуючій особі (клієнтові).

Хто може звернутись за соціальними послугами

• дорослі чи діти, які за станом здоров’я потребують послуг (втратили рухову активність, мають інвалідність, невиліковні хвороби, психічні розлади), а також їхні сім’ї;
  • сім’ї, які зазнали шкоди внаслідок пожежі, стихійного лиха, катастрофи, бойових дій, терористичного акту, збройного конфлікту, тимчасової окупації;
  • малозабезпечені сім’ї чи ті, в яких є безробітні;
  • сім’ї, які потребують підтримки у вихованні дітей (розлучення, яке впливає на дитину, одинокі батьки, сім’ї, в яких батьки ухиляються від обов’язків, сім’ї, які виховують дітейсиріт, сім’ї, які виховують дітей, тимчасово залишених батьками (батьки-заробітчани);
  • діти-сироти;
  • діти, які перебувають в інтернатних закладах.

У Витвицькій сільській раді ТГ

Особи, які перебувають у складних життєвих обставинах через:

• інвалідність
  • похилий вік
  • часткову втрату рухової активності
  • самотню старість

Можуть отримати наступні соціальні послуги:

• догляд вдома
  • натуральна допомога
  • соціальна адаптація
  • консультування
  • посередництво
  • соціальна профілактика
  • супровід під час інклюзивного навчання
  • інформування

За детальною інформацією про умови та порядок надання соціальних послуг звертайтесь за телефоном: 0989679293.