Протидія домашньому насильству

15 Грудня, 2023 р., 09:49
Сьогодні у Витвицькій сільській раді відбулася робоча зустріч з поліцейським офіцером громади Марією Турлай. У зустрічі взяли участь секретар ради Тарас Щербан, начальник відділу ЦНАП Наталія Юсип, головний спеціаліст сектору правового забезпечення та управління персоналом Леся Сернюк та представники інших структурних підрозділів. Зустріч була присвячена обговоренню питань, які виникли після набуття чинності Постанови Верховної Ради України від 22 листопада 2023 року № 3487-IX "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція)".