ГО "Земляцтво Витвицької ТГ"

Ми, учасники Установчих Зборів, вихідці і жителі Витвицької територіальної громади заявляємо про створення громадського об’єднання “Земляцтво Витвицької територіальної громади”. Змістом діяльності об’єднання є згуртування вихідців та жителів Витвицької територіальної громади для сприяння культурного та соціально-економічного розвитку громади, її інфраструктури. В жодному разі не маємо наміру підміняти чинну структуру місцевого самоврядування – сільську раду Витвицької територіальної громади, обрану виборцями. Навпаки, нашою метою є сприяння її роботи. Ті з нас, що народилися та виросли в селах Витвицької територіальної громади пам’ятають про свою малу Батьківщину та сповнені бажання підтримати розвиток громади всіма можливими засобами. І нехай у цьому допоможе нам Бог!

07 Вересня, 2021 р., 09:34
Приємна новина для усіх прихильників “Земляцтва Витвицької ТГ”.
07 Вересня, 2021 р., 09:31
У соціальній мережі Фейсбук відкрита сторінка нашої громадської організації. Сторінка має однойменну назву з нашою громадською організацією і називається  “Земляцтво Витвицької ТГ”.