Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству

10 Листопада, 2023 р., 09:31
Телефон Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або короткий номер з мобільного 116 123;
10 Листопада, 2023 р., 09:29
Сексуальне насильство – це пряма зброя ворога проти цивільного населення. Воно більше не розглядається як неминучий «побічний ефект» війни, а набуває масового характеру та вчиняється проти багатьох осіб із метою досягнення військових цілей, послаблення волі й супротиву громади, залякування і приниження.
10 Листопада, 2023 р., 09:28
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 696-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році» субвенцію надано місцевим бюджетам Івано-Франківської та Калуської міських територіальних громад.