Секретар Витвицької сільської ради ТГ

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності): Щербан Тарас Степанович.

Число, місяць, рік народження: 08 березня 1996 року.

Місце народження: с. Станківці, Долинський район, (на даний час – Калуський район), Івано-Франківська область.

Громадянство: громадянин України.

Освіта: базова вища. В 2013 році закінчив Долинський природничо-математичний ліцей. В 2017 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» по спеціальності комп’ютерна інженерія .

Посада (заняття): З 19 листопада 2020 року працює на посаді секретаря Витвицької сільської ради.

Місце роботи:

• З червня 2017 до січня 2019 року  працював на посадах фінансового аналітика, спеціаліста з асортиментної і цінової політики мережі аптек «Адоніс».
  • З лютого 2019 до листопада 2020 року працював на посадах головного спеціаліста з питань програмного забезпечення, інформаційних технологій та захисту інформацій, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головного спеціаліста відділу фінансового обліку.

Контактний номер телефону: (068) 040 51 23.