13 Грудня, 2022 р., 13:09
У грудні українці активно готуються до зимових свят та купують в магазинах гірлянди.✨
28 Листопада, 2022 р., 10:42
Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:
28 Листопада, 2022 р., 10:41
23 Листопада, 2022 р., 09:00
◀️ В період воєнного часу кожен споживач шукає можливість заощадити під час купівлі того чи іншого товару. Тож напередодні так званої «чорної п’ятниці», яка цьогоріч припадає на 25 листопада 2022 року, Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, вкотре хоче застерегти споживачів від маніпуляцій зі знижками цін на товари.
21 Листопада, 2022 р., 12:35
Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в                     Івано-Франківській області інформує:
17 Листопада, 2022 р., 13:03
Популярність інтернет-магазинів в Україні, з розвитком останніх світових подій постійно зростає. То що ж потрібно знати споживачам, укладаючи договір на відстані?  Долинський відділ Головного управління Держпродсспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:
27 Жовтня, 2022 р., 13:58
За результатами численних звернень споживачів, які користуються програмою реімбурсації «Доступні ліки», Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби                  в Івано-Франківській області  надає більш детальні роз’яснення з питань, які виникають                                      у споживачів. Ліки за е-рецептом споживач може отримати у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з Національною службою здоров’я України, без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий, чи місця проживання пацієнта. Наприклад, якщо пацієнтові виписаний е-рецепт в Києві, то отримати ліки за ним можна і в Долині. Шукайте наліпку на аптечному закладі «Тут є Доступні ліки».