Що робити у випадку відсутності водопостачання

Дата: 28.11.2022 10:41

Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:

Відучора Долинщина частково залишається без електро-💡 та водопостачання🚰 через російські ракетні обстріли.

Враховуючи те, що вода є однією з найнеобхідніших умов для людини, рекомендуємо:

💧для пиття використовувати лише добре прокип’ячену або бутильовану воду. Кип’ятіння є найефективнішим методом знезаражування води – для пиття та приготування їжі воду потрібно кип’ятити не менше 10 хвилин від моменту закипання

💧використовуйте питну воду з бюветів та інших джерел нецентралізованого водопостачання – колодязів, шахтних криниць, пунктів розливу питної води лише ❗️після обробки

💧зберігайте воду в закритих ємностях. Щоб не сплутати ємності, нанесіть позначки щодо призначення води (вода для пиття, вода для господарських потреб тощо)

Пам'ятайте! Вода належної якості – запорука недопущення зараження інфекційними захворюваннями та загострення хронічних хвороб.