Розпочалася реєстрація на НМТ-2023, яка триватиме з 3 квітня до 3 травня

Дата: 04.04.2023 11:57

До 3 травня 2023 року триватиме реєстрація учасників національного мультипредметного тесту.

Український центр підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів. Ця інформація допоможе у виборі предмета додаткового блоку. Де можна скласти НМТ за кордоном, дивіться тут.

Після надсилання на оброблення рекомендуємо переглядати інформацію в персональному кабінеті. Якщо замість повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат буде запис про потребу виправити недоліки, потрібно якнайшвидше це зробити.

Для всіх охочих зареєструватися в НМТ підготовлено відеоінструкцію, у якій вступники дізнаються про те, на що варто зважати під час реєстрації, аби через 7 днів мати змогу сформувати у персональному кабінеті сертифікат учасника НМТ 2023 року.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації» вебсайту УЦОЯО.

Нагадаємо, раніше розповідали як стати учасником та раціонально обрати третій предмет.