27 Вересня, 2022 р., 16:49
З настанням осіннього-зимового  сезону  різко підвищується кількість захворювань на гострі респіраторні  вірусні інфекції та ГРИП.
27 Вересня, 2022 р., 15:57
Нагадуємо, що з метою полегшення процесу працевлаштування або ж пошуку кваліфікованого персоналу службою зайнятості розроблено ряд електронних сервісів для роботодавців та шукачів роботи.
27 Вересня, 2022 р., 13:37
Міністерство охорони здоров'я України нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена.
27 Вересня, 2022 р., 09:16
Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена.
27 Вересня, 2022 р., 09:14
Громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України презентували мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю». Презентація відбулася сьогодні, 26 вересня 2022 року, в приміщенні МОН.
27 Вересня, 2022 р., 09:12
Рекомендації Міністерства економіки, як перевезти свій бізнес з небезпечного регіону країни в більш безпечний.
27 Вересня, 2022 р., 09:11
Теплі поради для мешканців квартир про те, як підготовитися до зимових холодів.
27 Вересня, 2022 р., 09:10
Онкологи Прикарпаття б’ють на сполох: в області зріс рівень занедбаності раку, зокрема, навіть візуальних форм. Як повідомляють фахівці Прикарпатського клінічного онкологічного центру, найгірша ситуація з виявленням онкопатології шийки матки, позаяк занедбаність становить 41,5%. Насторожують й інші показники занедбаності раку, а саме: прямої кишки – 40%, молочних залоз – 30%, яйників – 29,4%. Таку статистику погіршила й пандемія COVID-19 і війна в Україні, які своєю чергою обмежили ранню діагностику та профілактичні огляди.
26 Вересня, 2022 р., 09:13
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, в м. Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.