23 Лютого, 2024 р., 15:14
Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” розпочне свою роботу на деокупованих і прифронтових територіях: на Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини. Можна буде замовити майже 10 тисяч найменувань лікарських засобів безрецептурної групи. Також тут будуть відпускатися лікарські засоби за програмою «Доступні ліки» (безоплатні або з невеликою доплатою).
23 Лютого, 2024 р., 11:12
Вам виповнилося 18 років і лікар не так часто кличе на проведення щеплень. А даремно!
23 Лютого, 2024 р., 09:41
Реформа харчування не дасть очікуваного результату, якщо вдома ми продовжуватимемо давати дітям нездорову їжу для перекусів у школі.
23 Лютого, 2024 р., 09:09
Члени медико-соціальних експертних комісій, лікарсько-консультативних комісій та військово-лікарських комісій до 31 березня 2024 року повинні подати е-декларацію за 2023 рік до Єдиного державного реєстру декларацій.
22 Лютого, 2024 р., 13:26
Прийшла весна.. і настає час регулярної санітарної чистки криниць та каптажів. Це найкращий період коли розглядається чистка криниці, адже це  період, коли вода не використовується настільки активно, як влітку  або взимку. Чистка криниці у ці періоди дозволить забезпечити перерву у використанні води та відновити криницю до належного стану.
22 Лютого, 2024 р., 10:54
Впродовж тижня поліцейські офіцери громади приймали участь у координаційних нарадах за участю місцевої влади, працівників центру соціальних служб, освітян та представників територіальних громад.
21 Лютого, 2024 р., 11:19
Замовляли доставку водійського чи техпаспорта? Відповідаємо на поширені запитання про сервіси для власників авто  Українці замінюють водійське та перереєстровують авто за кілька кліків у Дії. Скористались послугою, оплатили, прийшли до сервісного центру МВС і забрали чи отримали документ доставкою.
20 Лютого, 2024 р., 10:26
Проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду зареєстровано сьогодні у Верховній Раді України. Через недосконале українське законодавство поціновувачі «джипінгу» й досі мають можливість кататися територіями природно-заповідного фонду, адже пряма заборона поширюється лише на зони суворого заповідання.