26 Липня, 2024 р., 12:55
Вакцинація — завжди найкращий варіант для профілактики інфекційних захворювань, адже вона попереджає захворювання, або запобігає  тяжкому перебігу хвороби і появи ускладнень .
26 Липня, 2024 р., 08:39
Літо – час відпусток. І, звичайно, дуже приємно провести цей час з сім'єю біля води. На тлі радості і веселощів від спілкування з приємною водною стихією варто не забувати, що плавання несе і певний ризик.
25 Липня, 2024 р., 14:35
Цьогоріч навчальний рік стартує 2 вересня. Фініш — 30 червня 2025.
24 Липня, 2024 р., 13:28
ІНФОРМАЦІЯ про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
24 Липня, 2024 р., 09:05
ПІБ Посада Дата початку перевірки Хомин Ольга Ігорівна Головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молодіжної політики та спорту 24.07.2024 . ЗАЯВА
23 Липня, 2024 р., 10:38
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).
22 Липня, 2024 р., 10:52
Вигоряння на роботі може торкнутися кожного. Вигорання - фізичне та моральне виснаження, яке становить потенційну загрозу для професійного, суспільного та особистого життя. Це явище деформує стосунки з людьми, породжуючи цинізм, негативне ставлення до колег, клієнтів та себе самого.
22 Липня, 2024 р., 10:52
Війна – це постійний стрес, який давить на кожного українця вже третій рік. Новини з фронту , вимкнення світла… Як в цій реальності зберегти психічне та фізичне здоров’я?
22 Липня, 2024 р., 10:33
Держава напряму виплачує українським родинам гроші на оздоровлення і відпочинок дитини за програмою “єОздоровлення”. Батьки можуть самостійно обрати заклад і придбати путівку. Сума на одну дитину 6-18 років – 15 980 грн. Хто і як може отримати послугу – дивіться в інфографіці.