06 Червня, 2024 р., 11:30
Лептоспіроз залишається однією з найбільш розповсюджених особливо небезпечних природно-вогнищевих, зоонозних інфекційних хвороб у світі та в Україні.
06 Червня, 2024 р., 11:28
Чому зникає мобільний звʼязок під час знеструмлень? Помічали, як під час відключень світла 4G змінюється на Е, а зв’язок стає нестабільним? Це відбувається через перенавантаження мереж мобільних операторів.  Зазвичай більшість інтернет-трафіку вживається через домашній або офісний інтернет, а під час знеструмлень українці переключаються на мобільний. Тому навантаження на мобільну мережу зростає майже в 10 разів і звʼязок та інтернет стають нестабільними.
05 Червня, 2024 р., 14:44
Сьогодні спростовуємо поширений міф про те, що без направлення жодну медичну допомогу в лікарнях безоплатно не нададуть. Звісно, це міф.  Держава гарантує не тільки безоплатне надання невідкладної медичної допомоги, але й забезпечує низку медичних послуг, які пацієнти можуть отримати безоплатно, навіть не маючи направлення.
05 Червня, 2024 р., 14:42
Міністерство освіти і науки України інформує про оновлення Порядку прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році.  Зміни повʼязано із наявною воєнно-політичною ситуацією в країні. Також вони враховують основні аспекти щодо іспитів, які необхідні для підтвердження високого рівня знань, компетентностей та навичок вступників.
05 Червня, 2024 р., 14:42
Запустили найочікуваніший документ для захисників і захисниць у застосунку Дія — посвідчення ветерана.  Документ доступний для:
05 Червня, 2024 р., 12:19
Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
05 Червня, 2024 р., 12:17
Гострі кишкові інфекції – часте явище в теплу пору року, тому важливо вчасно розпізнати їх і знати, як діяти коли вони з’являються !
05 Червня, 2024 р., 12:07
Скріпи свій дух — вривайся у вирішальну битву! Набір до лав Третьої штурмової бригади триває Бойовий підрозділ, у якому ти знайдеш своє істинне призначення та відчуєш справжній дух побратимства. Тебе супроводжуватимуть кращі військові інструктори та досвідчені командири.  Готовий рушати? Заповнюй анкету: https://ab3.army/
05 Червня, 2024 р., 10:14
Для цього держава надає кілька можливостей:
05 Червня, 2024 р., 10:13
На базі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області запрацював спеціалізований центр із розшуку безвісти зниклих в умовах воєнного стану військовослужбовців та цивільних осіб. До його основних завдань відноситься збір оперативної інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації, співпраця з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими та які перебували в зоні проведення бойових дій.