29 Серпня, 2022 р., 08:53
Організм людини не може існувати без води. Вона є найважливішою речовиною для всього живого на планеті й покриває понад 70% її площі. Понад 60% ваги тіла людини становить вода. Згідно з дослідженнями, мозок і серце містить 73% води, легені – 83%, навіть наші кістки складаються з води на 31%. Кожна клітина, тканина чи орган у живому організмі повсякчас потребують води, щоби повноцінно працювати. Вона дуже важливий компонент здорового харчування.
29 Серпня, 2022 р., 08:51
Грибний сезон у розпалі, погода цьому сприяє, а тому зростає ризик появи випадків отруєнь грибами і серед населення нашого регіону.
26 Серпня, 2022 р., 08:58
Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості.
25 Серпня, 2022 р., 13:52
     З наближенням осінньо – зимового періоду , активізується захворюваність на гострі респіраторні захворювання, а також COVID – 19 зокрема.
25 Серпня, 2022 р., 13:43
Міністерство соціальної політики України з метою забезпечення єдиних підходів щодо організації роботи з виплати допомоги на проживання відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 "Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” (зі змінами), повідомляє.
25 Серпня, 2022 р., 10:49
Захисникам та захисницям, які мають особливі заслуги перед Україною, щомісяця виплачуватимуть кошти в розмірі до трьох мінімальних заробітних плат. Відповідний законопроєкт №7141 «Про грошове забезпечення деяких категорій громадян» ухвалила Верховна Рада.
25 Серпня, 2022 р., 10:47
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 09.07.2020 № 354 за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які на момент смерті були зареєстровані на території області.