25 Серпня, 2022 р., 10:45
Перевіряти активність своїх акаунтів потрібно регулярно, щоб пересвідчитися у відсутності підозрілих сторонніх дій із вашими обліковими записами. Така опція є у налаштуваннях безпеки багатьох програм і сервісів.
24 Серпня, 2022 р., 10:58
За підтримки Міністерства молоді та спорту України до Дня Незалежності України проходить онлайн-акція “Молодь проти війни”.
23 Серпня, 2022 р., 15:05
В Україні на період дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення запроваджується мораторій на підвищення тарифів на послуги з розподілу природного газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.
22 Серпня, 2022 р., 14:40
Що робити, якщо ви побачили предмет, схожий на снаряд, котрий не розірвався, або будь-який інший підозрілий предмет:
22 Серпня, 2022 р., 13:40
Українці з дітьми, які через війну змушені були виїхати в інші країни, іноді стикаються із тим, що вакцину, яку в рідній країні дітям кололи підшкірно, в Європі вводять внутрішньом’язово.
22 Серпня, 2022 р., 13:39
Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 р. але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду.
22 Серпня, 2022 р., 13:38
Яку небезпеку несуть аварії на атомних станціях?
19 Серпня, 2022 р., 13:44
Внести зміни до пенсійної справи можна дистанційно – для цього потрібно скористатися вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України.
19 Серпня, 2022 р., 11:39
Осіб, які належать до учасників бойових дій, визначено статтею 6 Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».