18 Травня, 2022 р., 09:04
В Україні продовжує діяти програма фінансової підтримки для внутрішньо переміщених осіб від ООН. Йдеться про виплати у розмірі 2220грн на кожну переміщену особу протягом трьох місяців.
18 Травня, 2022 р., 09:00
Міністерство освіти і науки затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту. Відповідний наказ МОН від 16 травня 2022 року №445 підписав Міністр Сергій Шкарлет.
18 Травня, 2022 р., 08:59
Що робити споживачу, якщо ціни на ціннику і в чеку не співпадають?
18 Травня, 2022 р., 08:58
Останнім часом мають місце звернення споживачів до Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо відсутності електронного платіжного терміналу в магазинах області.
18 Травня, 2022 р., 08:57
За результатами перемовин з Європейською Комісією та країнами-членами ЄС оновлено умови ввезення та транзиту українських товарів через територію ЄС. Зокрема, досягнуто домовленості щодо транзиту української продукції за допомогою поромного сполучення через румунський пункт пропуску Ісачеа-Орлівка.
18 Травня, 2022 р., 08:55
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання Держпродспоживслужбою листів ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА» від 06.04.2022 р. №06/04/2022-1 та від 09.04.2022 р. №09/04/2022-1 стосовно відкликання обраних партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі (країна походження Бельгія) в Україні.
17 Травня, 2022 р., 09:15
19.05.2022 року о 14:00 год. благодійна організація «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» у рамках проекту «Простір дружній до дитини» організовує для вимушених переселенців тематичну зустріч, приурочену до дня української вишиванки, під час якої досвідченими аніматорами будуть організовані цікаві патріотичні ігри, банси, майстер-клас «Створи вишиванку – свій оберіг» та багато іншого. До участі у яких запрошуються дітки віком від 4 до 18 років. Та їхні батьки, для яких теж приготовлено чимало приємних сюрпризів, зокрема, можливість релаксувати під час арт-терапії «З турбою про себе». Даний захід відбудеться у с. Витвиця , у приміщенні Витвицького ліцею.
17 Травня, 2022 р., 08:53
Інформація — потужна зброя під час війни. Тому важливо не поширювати в соцмережах дані про позиції ЗСУ або місця, де нещодавно пролунали вибухи. Не допомагайте ворогу, допомагайте українській армії.
17 Травня, 2022 р., 08:51
Через вторгнення Росії та масові обстріли у багатьох областях України СБУ оприлюднила інструкції для населення, як поводитись під час обстрілів, та яких правил безпеки варто дотримуватись.
17 Травня, 2022 р., 08:50
Українські медики не тільки рятують наших героїв-захисників, а й продовжують турбуватись про кожного з нас щодня, приймаючи пологи в лікарнях та укриттях, консультуючи в клініках і онлайн з будь-якої точки країни та допомагаючи тим, хто цього потребує.