20 Травня, 2022 р., 15:35
Призначено ще один поїзд для мешканців деокупованих населених пунктів на Півночі України.
20 Травня, 2022 р., 15:07
Вишиванка -символ незламного українського духу!                                      Сьогодні усім українцям важливо підкреслювати свою національну ідентичність, єднатися через наші звичаї та традиції, підтримувати зв’язок поколінь через стародавній оберіг – вишиту сорочку. Працівники сільської ради приєдналися до Всеукраїнського флешмобу «Одягнімо вишиванку-об’єднаймо країну» Слава Україні!                                                                                         Мирного неба нам усім!
20 Травня, 2022 р., 15:05
Тепер у застосунку та на порталі Дія можна оформити статус безробітного та отримувати щомісячну допомогу.
20 Травня, 2022 р., 15:04
ОЗ продовжує роботу над забезпеченням лікарськими засобами українців в умовах війни з РФ.
19 Травня, 2022 р., 09:25
Серед національних свят України щороку у третій четвер травня відзначають День вишиванки.
18 Травня, 2022 р., 15:14
Учасникам бойових дій та їхнім дітям надається державна цільова підтримка для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
18 Травня, 2022 р., 15:13
окрема, починаючи зі 17 травня, зі змінами у розкладі курсують приміські поїзди № 6423/6424 сполученням Івано-Франківськ Стрий-Івано-Франківськ:
18 Травня, 2022 р., 11:51
14 травня 2022 року Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензинів у розмірі 33,36 грн/л та дизельного палива у розмірі 35,31 грн/л, з яких обчислюється  гранична ціна  реалізації палива на АЗС.
18 Травня, 2022 р., 11:50
Останнім часом почастішали звернення споживачів до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  з питаннями щодо оплати житлово-комунальних послуг під час воєнного стану. Тож як споживачеві сплачувати за житлово-комунальні послуги  у цей час?