Імунізація від COVID-19

Дата: 25.08.2022 13:52

З наближенням осінньо – зимового періоду , активізується захворюваність на гострі респіраторні захворювання, а також COVID – 19 зокрема.

Слід зазначити що в Україні  на COVID – 19 з 3 березня 2020 року інфіковано більше 5 млн. осіб, в області 185573, в районі 10605 осіб.

В останній час, в зв’язку з війною в Україні, та зниженням кількості зареєстрованих випадків COVID – 19, відмічено необґрунтоване «заспокоєння» та нехтування основними правилами захисту від даної хвороби.

У всьому світі йде помірне збільшення кількості хворих. Турбує поява нового мутованого штаму Омікрон, який має важкий та непередбачуваний перебіг. Хвороба починається як звичайна вірусна інфекція і характеризується болями в горлі, кишковими розладами, з різким погіршенням стану.

Основним засобам попередити хворобу, чи зменшення ризику ускладнень є профілактичні щеплення. Тому необхідно терміново їх провести. В кого наявні 2 щеплення, треба зробити третє або так зване бус терне щеплення. Хто не прищеплений негайно розпочати імунізацію.

На даний час у пунктах щеплення наявні, в достатній кількості, всі вакцини. Для  проведення щеплення треба звернутися до сімейного лікаря, який після проведеного огляду скерує вас в кабінет профілактичних   щеплень.

Бережіть себе та своїх близьких.