15 Грудня, 2022 р., 13:04
ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я Про це повідомив генеральний директор КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Мирон Матейко.
15 Грудня, 2022 р., 13:03
На які послуги призначається житлова субсидія?
14 Грудня, 2022 р., 10:58
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у телеграм-каналі проінформував про стан освітнього процесу в умовах воєнного стану https://t.me/SerhiyShkarlet/1838.
13 Грудня, 2022 р., 13:07
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, котрі важко уявити без ялинки, сніжинок, різноманітних прикрас та інших атрибутів.
13 Грудня, 2022 р., 13:05
Ремонт взуття – послуга, яка не втрачає своєї актуальності в усі часи. У будь-який час люди будуть ремонтувати взуття. Попит підвищується в період кризи, коли люди економлять і вважають за краще звернутися до майстра, щоб відремонтувати старе взуття, ніж купувати нове.
13 Грудня, 2022 р., 13:04
Ще на початку повномасштабного вторгнення додали можливість отримати довідку ВПО та оформити виплати. Цим сервісом скористалися понад 1.4 млн українців. Від сьогодні в застосунку Дія доступні ще 2 нові автоматичні послуги для переселенців: