02 Січня, 2023 р., 09:00
З 1 січня 2023 року набуває чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку буде Пенсійний фонд України.
29 Грудня, 2022 р., 10:37
Витвицькою сільською радою за підтримки БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» до прийдешніх Різдвяних свят надано благодійну допомогу для потребуючих жителів нашої громади у кількості 100 продуктових наборів.
23 Грудня, 2022 р., 11:49
Уразі смерті пенсіонера особи, які здійснили його поховання, мають право на отримання грошової допомоги. Допомога виплачується лише в тому випадку, якщо поховання не здійснили коштом держави.
23 Грудня, 2022 р., 09:48
14 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів від 04.11.2022 №1299 (https://bit.ly/3FSBQTg), згідно з якою посвідчення водія за бажанням заявника може бути оформлене та видане в електронній формі без виготовлення його на бланку. При цьому цифрові посвідчення мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові аналоги.
22 Грудня, 2022 р., 16:34
Поки наш східний сусід погрожує світу ядерною війною, ми продовжуємо пам’ятати тих, хто ціною власного життя та здоров’я став на захист Європи та світу в день, який назавжди змінив історію й долі тисяч людей.
22 Грудня, 2022 р., 16:32
З 1 січня 2023 року набуває чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку буде Пенсійний фонд України.
22 Грудня, 2022 р., 16:31
Отримати інформаційну допомогу з цих питань можна, у тому числі, звернувшись до Контакт-центру Пенсійного фонду України.
22 Грудня, 2022 р., 10:05
Для оформлення житлової субсидії громадяни подають заяву про призначення та декларацію про доходи і витрати.
22 Грудня, 2022 р., 09:22
Наступного року право вийти на пенсію у 60 років матимуть особи, страховий стаж яких становить не менше 30-ти років. Якщо людина в 60 років не набула необхідного стажу, то вона зможе вийти на пенсію в 63 роки, якщо її страховий стаж становитиме від 20 до 30 років.