Новини
29 Травня, 2023 р., 16:34
Серед особливо небезпечних природно-вогнищевих хвороб лептоспіроз залишається єдиною інфекцією, що реєструється на всіх адміністративних територіях України практично щороку.
29 Травня, 2023 р., 11:24
Курс підготує та допоможе легше повернутись до цивільного життя тим, хто захищав Україну. На курсі учасників чекатимуть 14 лекцій на теми:
- Робота з організмом: первинна медична ланка та шлях до фізичної реабілітації
- Мінно-вибухова травма
- Як працевлаштуватись в цивільному житті?
- Від вибору спеціальності до складання резюме та проходження співбесіди
- Робота зі свідомістю. Основи розуміння різних емоційних станів.
- ПТСР. Посттравматичне зростання
- Протезування, ремонт та заміна протезів
- Статус учасника бойових дій (УБД): що таке, як отримати та які права надає?
- Власний бізнес: з чого почати? Портрет ветерана-бізнесмена
- Бізнес від реєстрації до реалізації: практична інструкція
- Можливості для бізнесу від держави та міжнародних організацій
- Особливості фінансування з держбюджету. Фінансування Українського ветеранського фонду
- Основи проєктного менеджменту
- Основи комунікацій Кожну лекцію веде фахівець з практичним досвідом.
Слухачі матимуть необмежений доступ до курсу – 24/7.
Впродовж курсу на учасників чекатимуть онлайн-зустріч із лекторами. На яких можна буде поставити питання, які цікавлять, та отримати на них вичерпну фахову відповідь.
Старт курсу 30 травня. Проте вже зараз можете прочитати деталі зареєструватись за посиланням: https://online.ucu.edu.ua/courses/course-v1:UCU+EC16+2023_EC16/about - Спочатку зареєструйтесь на самій платформі УКУ Онлайн. - Тоді забронюйте місце на курс. З повагою до тих, хто виборював і виборює нашу свободу. Український ветеранський фонд Інформація із сайту https://mva.gov.ua/ua/news/30-travnya-startuye-onlajn-kurs-dlya-veteraniv-i-veteranok-vid-uvf-i-uku?fbclid=IwAR1QdszqgGdbM24gJ4N_lyZN4IrZCQlXd_zqY-KZeQqbqhyEDGWmLvJFFGQ
29 Травня, 2023 р., 11:23
Це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані.
29 Травня, 2023 р., 09:19
Змії в нашому регіоні активні з квітня до жовтня, найбільше шансів зустріти їх – у квітні-травні, під час шлюбного періоду. Другий пік – восени, у вересні"
29 Травня, 2023 р., 08:37
Робочий день офіціантів чи барменів у середньому триває 10–12 годин. Увесь цей час працівники кафе, барів і ресторанів, переважно молодь, змушені перебувати в приміщенні, заповненому шкідливим кальянним димом, за солодкуватим запахом якого ховаються хром, свинець, миш’як, формальдегіди, монооксид вуглецю, аміак та інші шкідливі речовини.
29 Травня, 2023 р., 08:35
З 22 по 26 травня проходить Європейський тиждень громадського здоров’я.
Як зазначає Всесвітня організація охорони здоров’я, психічне здоров'я - це не тільки відсутність психічних розладів і форм інвалідності. Це - стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільноту. Психічне здоров'я є невід'ємною частиною і найважливішим компонентом здоров'я. Воно визначається рядом соціально-економічних, біологічних факторів та таких, що відносяться до навколишнього середовища.
Даючи рекомендації з подолання стресу під час пандемії коронавірусу, ВООЗ зазначає: відчувати смуток, стрес, страх у кризовий період – нормально. Полегшити стан може довірливе спілкування. Не слід забувати про здоровий спосіб життя.
Що стосується дітей, то вони можуть реагувати на стрес по-різному: наполегливо вимагати уваги дорослих, ставати надто жвавими, замкнутими, тривожними. Відповідати на подібні реакції необхідно позитивно: дізнайтеся, що турбує дитину, оточіть її любов'ю та увагою. За можливості, бажано не розлучати дітей з батьками та іншими членами сім'ї. Якщо ж це неможливо (наприклад, в разі госпіталізації), необхідно забезпечити регулярне спілкування дитини з сім'єю (наприклад, по телефону) і надати йому необхідну моральну підтримку.
Психічне здоров’я важливе для кожної особистості та є основою щасливого життя людини. Тож, дотримуйтеся інформаційної гігієни та режиму дня, не забувайте про фізичну активність та будьте здорові.
24 Травня, 2023 р., 14:37
Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.
24 Травня, 2023 р., 14:09
У світі спостерігається багато небезпечних інфекційних захворювань, серед яких хвороба спричинена вірусом Ебола (ХСВЕ), Гарячка Ласа, Гарячки Західного Нілу, Денге, Чикунгунья, долини Ріфт, малярія, Близькосхідний респіраторний синдром (БСРС, MERS), пташиний грип. Лихоманка західного Нілу- гостра зоонозна арбовірусна хвороба з трансмісивним механізмом передачі інфекції, яка у тяжких випадках характеризується гарячкою, запаленням мозкової оболонки і речовини головного мозку, лімфаденопатією, ураженням слизових оболонок, екзантемою. В Україні зареєстровано п’ять випадків захворювання на гарячку Західного Нілу. Зокрема один із них був виявлений у 2021році в Запорізькій області, захворіла 12-річна дівчинка. Геморагічна гарячка Західного Нілу – це небезпечна вірусна хвороба, що передається через укуси комарів. Має літньо-осінню сезонність, частіше нею хворіють сільські жителі, а також любителі полювання, звідки ще одна назва - «качина лихоманка».Інфікована людина не заразна. Головним джерелом та резервуаром гарячки Західного Нілу в природі є 17 видів переважно перелітних птахів, які у крові мають високі концентрації вірусу, а він циркулює в них до 2 тижнів. Резервуаром також можуть бути деякі дрібні ссавці, гризуни, кажани, але в них концентрація вірусу значно менша і зберігається він в них нетривало.
24 Травня, 2023 р., 14:05
Все наше життя складається з руху. Чим більше ми рухаємося, тим краще для нашого здоров’я. Більшість з нас більшу частину дня проводить в сидячому положенні - за робочим столом, в громадському транспорті або за кермом свого автомобіля, вдома біля телевізора або комп'ютера.
24 Травня, 2023 р., 14:02
Все наше життя складається з руху. Чим більше ми рухаємося, тим краще для нашого здоров’я. Більшість з нас більшу частину дня проводить в сидячому положенні - за робочим столом, в громадському транспорті або за кермом свого автомобіля, вдома біля телевізора або комп'ютера.