22 Травня, 2023 р., 14:52
           Європейський тиждень громадського здоров’я цього року  триватиме з 22 по 26 травня та проходитиме під гаслом «Профілактика рятує життя!»
22 Травня, 2023 р., 14:10
На виконання витягу з рішення Ради оборони області, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 16.05.2023 р. № 179, з метою унеможливлення збоїв в роботі сил і засобів протиповітряної оборони, мобільних вогневих груп, постів візуального спостереження забезпечити зупинку роботи сільськогосподарської техніки під час оголошення повітряної тривоги.
22 Травня, 2023 р., 12:21
18 квітня 2023 року Кабінет Міністр України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”.
22 Травня, 2023 р., 12:19
23 травня 2023 року, на території Витвицької громади буде працювати «мобільна бригада», метою створення якої є вивчення найбільш актуальних питань, що виникають у внутрішньо переміщених осіб. До неї входять спеціалісти різних напрямків: юристи, представники сфери соціальних послуг (управління соціального захисту населення та пенсійного фонду) та регіонального Центру безоплатної правової допомоги, інші спеціалісти.
22 Травня, 2023 р., 11:46
"Кібербезпека під час війни" відеоматеріали за посиланням: https://drive.google.com/.../1okxTkokfHXH8AY8xBonOZn.../view "Захист ваших ґаджетів" інформаційний матеріал за посиланням: https://docs.google.com/.../1fHmHCXt1y1SRaWt7KqNZ.../edit#
22 Травня, 2023 р., 11:45
22 травня 2023 року на території Прикарпаття розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.
22 Травня, 2023 р., 11:44
     На сьогодні гепатит А не втратив своєї актуальності, тому що на території України постійно  спостерігаються спалахи цієї недуги.
19 Травня, 2023 р., 10:41
При народженні дитини один із батьків або опікун дитини має право на отримання державної допомоги. Виплата при народженні дитини має фіксовану суму – 41 280 гривень, із яких одноразово виплачується 10 320 гривень, 860 гривень на місяць виплачується впродовж трьох років.
19 Травня, 2023 р., 09:53
      Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах та організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технічний процес , використовуване обладнання,сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників.
19 Травня, 2023 р., 09:04
      Мета будь-якого медичного огляду полягає в тому, щоб з'ясувати, чи не хворий громадянин. Якщо ж він не зовсім у «формі», слід визначити, чи не стане його недуга на заваді навчанню, роботі, та взагалі, наскільки шкідливим буде контакт хворої людини із оточуючими.