Вшанування пам'яті Героя Данківа Івана Остаповича

Дата: 21.01.2024 16:25

Сьогодні, з великою скорботою в серцях, ми вшановуємо пам'ять нашого Героя Данківа Івана Остаповича, який сьогодні мав би святкувати свій день народження.

Народився 21 січня 1985 року у селі Розточки. Проживав у батьківському домі з батьками Остапом та Іриною, а також братом Василем і сестрою Танею. Вступив на службу до Збройних сил України у 2003 році.

З 2016 року утворив сім’ю, де разом із своєю дружиною Вірою виховував донечку Евеліну. Сім’я була в усьому підтримкою і розрадою в житті Івана до останніх днів. Від першого шлюбу воїна Івана росте син Олександр. Він був творчою людиною та брав участь у виконанні церковних хорових композицій села Розточки. Після повномасштабного вторгнення рф в Україну, пішов в ЗСУ, де був старшим стрільцем-оператором.

Іван став справжнім Героєм, віддавши своє життя в російсько-українській війні 26 липня 2023 року. Він взяв на себе важливу місію - захищати нашу країну та боротися за свободу, сміливо виступаючи проти агресії.

Його сміливість, самовідданість та жертовність не мають меж. Нехай наш спільний смуток об'єднає нас у вдячності за його службу та відданість ідеалам, за які він боровся. І нехай пам'ять про Івана буде нам вічним натхненням, щоб продовжувати долати труднощі та встояти за свої переконання.

Ми висловлюємо щирі співчуття його рідним, друзям та всім, хто відчуває цю величезну втрату. Його служба і жертва не залишаться непоміченими, а його дух буде жити в наших серцях завжди.