15 Травня, 2023 р., 16:34
Від початку 2023 року на мікроспорію серед жителів територіальних громад захворіло -  20 осіб, в порівнянні  за аналогічний період 2022 року захворюваність знизилась на 23% (захворіло  - 26 осіб).
15 Травня, 2023 р., 14:41
З ініціативи Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА на Прикарпатті започатковано соціальний проєкт «Турбота про родину Героя». Метою цієї ініціативи є підтримка родин наших полеглих Захисників і Захисниць.
15 Травня, 2023 р., 14:40
Вусьому світі травень вважається місяцем поінформованості про ментальне здоров’я.
15 Травня, 2023 р., 12:15
Зтравня 2023 року Пенсійний фонд України призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому опалювальному періоді.
15 Травня, 2023 р., 09:46
Уразі виникнення такої ситуації українцям необхідно дотримуватися певного алгоритму дій, роз’яснюють у Міністерстві внутрішніх справ.
15 Травня, 2023 р., 08:43
Вакцинація важлива не лише для власного захисту, але й для захисту усіх людей навколо, як щеплених, так і ні. Чому так? Давайте розбиратися.
12 Травня, 2023 р., 13:12
Поки одні українці зі зброєю в руках захищають країну від ворога, відновлюють економіку, допомагають біженцям – інші опрацьовують кримінальні кейси.
12 Травня, 2023 р., 13:03
Шахраї намагаються виманити ваші гроші або особисту інформацію шляхом використання різних способів маніпулювання й обману.
12 Травня, 2023 р., 08:54
Плануєте відвідати заклад, у якому зокрема подають кальян? В такому випадку варто пам’ятати, що перебування в приміщенні, де курять кальян, завдає такої ж серйозної шкоди, як і власне куріння.
12 Травня, 2023 р., 08:50
       Заклади освіти, у яких навчальний процес триває в очному режимі, мають дотримуватися правил безпечності води. Так, у їдальні, харчоблоці, буфеті та в інших приміщеннях закладу освіти потрібно забезпечити проточну гарячу та холодну воду.