02 Жовтня, 2023 р., 10:51
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.
02 Жовтня, 2023 р., 10:50
02 Жовтня, 2023 р., 10:32
 «Сьогодні ми створили орган, який опікуватиметься забезпеченням прав кожної дитини, у т.ч. її права на життя в родині, та якісною роботою установ і органів, відповідальних за піклування про дитину. Україна - не для інтернатів, як справедливо відзначив наш Президент. Тому, ми посилюємо координацію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, служб у справах дітей, з тим, щоб кожна дитина змогла відчути батьківську любов», – підкреслила міністр соціальної політики Оксана Жолнович.
29 Вересня, 2023 р., 14:06
У проекті Держбюджету на 2024 рік Уряд передбачив істотне переосмислення підходів до ветеранської політики та збільшив фінансування цього напряму на 7,5 млрд грн (що удвічі більше ніж у 2023 році) – до понад 14 млрд гривень.
29 Вересня, 2023 р., 13:48
Дорогі мешканці Витвицької громади,
29 Вересня, 2023 р., 12:35
«Все норм» — найпростіший спосіб уникнути неприємної розмови. Бо ж раптом ми когось образимо чи здамося надто вразливими. Та чи справді це «норм»?
29 Вересня, 2023 р., 09:55
Якщо втрачено/пошкоджено пенсійне посвідчення, пенсіонер може отримати новий документ. Для цього потрібно подати заяву на виготовлення нового пенсійного посвідчення.
28 Вересня, 2023 р., 16:40
Щорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця. Ця подія проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця та за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року.
28 Вересня, 2023 р., 16:39
В Україні щорічно реєструються поодинокі випадки сказу серед людей. Так, в 2023 році, зареєстровано 1 летальний випадок у Вінницькій області. Найвищий показник захворюваності на сказ зафіксовано в 2007 році, коли було зареєстровано 7 випадків. На Прикарпатті останній випадок сказу у людини було зафіксовано в Городенківському районі в 1994 році.
27 Вересня, 2023 р., 16:54
Відтепер вступники в обов’язковому порядку складатимуть не 3 предмети, а 4: українську мову, математику, історію України та один предмет на вибір. Усі предмети учасники тестування складатимуть в один день у такому форматі: 2 години тестування, перерва і ще 2 години тестування. Таким чином ми рухаємось до стандартів європейських країн, де на випуску зі школи перевіряють знання не менш ніж з 5 предметів. Детальніше: https://www.kmu.gov.ua/news/mon-prezentuvalo-model-vstupnykh-vyprobuvan?fbclid=IwAR0MDmCQyUqzdL3madQs9k_PAw_S270-3XsGy7TbdQ0zMNC_0IqjKc-HInI