27 Червня, 2022 р., 14:19
Зпочатку військової агресії російської федерації проти України МОЗ прийняло низку рішень та заходів, щоб спростити доступ українців до необхідних медичних послуг та лікарських засобів.
27 Червня, 2022 р., 12:17
Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.  Для вашої зручності зібрали добірку актуальних послуг.
20 Червня, 2022 р., 14:17
Долинське відділення АТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ" повідомляє, що у зв'язку з проведенням профілактичних робіт на ГРС-Витвиця згідно пунктів 10.4.3.4, 10.4.3 "Правил технічної експлуатації газорозподільних станцій магістральних газопроводів", СОУ 49.5-30019801-115:2014 Долинським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів, буде припинено газопостачання в розподільчій мережі Долинського відділення з подальшим припиненням газопостачання в с.Витвиця та с-щі Вигодівка з 9.00 год. 29.06.2022 р. до 17.00 год. 01.07.2022 р.
20 Червня, 2022 р., 11:20
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну» № 4358, з 11 липня в Україні набувають чинності деякі законодавчі зміни, спрямовані на зменшення вживання тютюнових виробів, електронних сигарет та інших пристроїв для нагрівання тютюну.
20 Червня, 2022 р., 11:10
Народні депутати також підтримали заборону імпорту видавничої продукції з росії та білорусі, видання і продаж книг авторства громадян рф в Україні та підтримали стимулювання розвитку українського книговидання та книгорозповсюдження.
17 Червня, 2022 р., 15:29
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.
17 Червня, 2022 р., 13:28
Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді. Вона вже тут, до речі. Для оподаткування фізичних осіб: ? реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)