08 Лютого, 2021 р., 15:06
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 01.02. по 07.02.2021 р. (минулий тиждень) здійснили 1198 моніторингових відвідувань; виявлено 97 порушень (8%), складено 67 протоколів, винесено 52 приписи, направлено 12 листів в органи місцевого самоврядування, 19 – в Національну поліцію.
08 Лютого, 2021 р., 15:05
Заподіяння моральної шкоди та компенсація відповідних немайнових втрат може мати місце як в договірних, так і в деліктних правовідносинах (поза межами існуючих між потерпілим і завдавачем шкоди договірних чи інших правомірних зобов`язальних відносин).
05 Лютого, 2021 р., 16:20
Згідно із ч. 10 ст. 20 Закону України «Про туризм» якість туристичних послуг повинна відповідати умовам договору, порядок і способи захисту порушених прав туристів визначаються законодавством про захист прав споживачів.
05 Лютого, 2021 р., 16:17
Озимі культури та багаторічні трави знаходяться у стані зимового спокою, їхня перезимівля відбувається задовільно.
05 Лютого, 2021 р., 16:16
02 лютого 2021 року спеціалісти Богородчанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Солотвинської ТГ провели семінар для шкільних медсестер та підприємців, які організовують харчування дітей в школах.
05 Лютого, 2021 р., 16:06
Згідно ст. 14 Закону України «Про  звернення громадян»,  органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднання громадян, посадові особи зобов'язані розглянути пропозиції (зауваження) та повідомити громадянина про результати розгляду.
05 Лютого, 2021 р., 11:46
Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1325 внесено зміни щодо оплати споживачами послуг за користування електричною енергією.
03 Лютого, 2021 р., 08:36
Семінар був організований 02 лютого 2021 року сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового, законодавства та пробірного контролю Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.
02 Лютого, 2021 р., 10:58
Які терміни списання «безнадійного» податкового боргу?