Рятувальники закликають громадян не ризикувати здоров’ям під час походів у гори у період оголошення лавинної небезпеки!

Дата: 22.03.2021 17:07

Гірські пошуково-рятувальні підрозділи ДСНС України продовжують залучатись до виконання профілактичних заходів, пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань у гірській місцевості.

Фахівці Служби порятунку застерігають громадян від виходу у гори у період оголошення лавинної небезпеки. Так, упродовж 20 - 21 березня у середньогiр’ї Львівської, на високогір’ї Закарпатської та Івано-Франківської областей зберігатиметься значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

З метою попередження небезпечних подій за участю туристів та для оперативного надання допомоги постраждалим у горах, ДСНС наголошує на важливості реєстрації громадянами своїх мандрівок!

Крім того, рятувальники закликають дотримуватися карантинних вимог, не відвідувати місця масового скупчення людей, зокрема, на туристичних об'єктах.

Шановні громадяни! Вирушаючи у туристичний похід, дотримуйтесь наступних порад від рятувальників:

обов'язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу, а краще — зареєструйте свою гірську мандрівку на рятувальних постах;

уникайте походів поодинці. Мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше ніж 3 особи;

переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу. Візьміть з собою достатню кількість їжі та води, а також необхідний одяг;

поцікавтеся умовами місцевості і прогнозом погоди;

обов'язково візьміть з собою перевірені туристичні карти.

Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Начальник Долинського РВ У ДСНС                          Андрій Панас