15 Квітня, 2022 р., 12:06
На жаль, деякі люди сьогодні хочуть використати ситуацію, яка склалася в Україні, задля свого власного збагачення. Почали з'являтися підроблені листи-прохання, через які шахраї підлим способом хочуть зібрати кошти на нібито важливі потреби - для військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб і т.д. Офіційно повідомляю, що ні від мого імені, ні від імені Калуської районної військової адміністрації не проводиться жодного збору коштів. У випадку виявлення подібних фактів прошу повідомити Калуську районну військову адміністрацію.
14 Квітня, 2022 р., 11:56
У В А Г А!!!
14 Квітня, 2022 р., 08:56
Міністерство розвитку громад та територій України запустило соціальну ініціативу «Прихисток» – проект по розміщенню українців які вимушені переїхати із зон бойових дій. Сотні тисяч наших громадян змушені покинути свій дім, рятуючись від російських бомб та ракет. Проект має на меті заохотити українців поділитися своїм житлом та затишком і прихистити усіх внутрішньо переміщених співгромадян, які постраждали від дій путінського режиму в Україні. Власники житла, які допоможуть безкоштовно українцям з проживанням, зможуть отримати компенсацію від держави в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги. Щоб запропонувати своє житло до проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію необхідно: подати заяву до органу місцевого самоврядування за місцем проживання або через сайт https://prykhystok.gov.ua/про готовність прийняти у себе переселенців; при поселенні переселенців подати відповідну заяву до ОМС; до 5-го числа місяця кожного місяця інформувати ОМСпро кількість днів та кількість переселенцівщо у них проживали; отримати компенсацію. Ми закликаємо українців, які мешкають у більш безпечних регіонах країни, об’єднатися, підтримати співгромадян у ці нелегкі для країни часи. Разом переможемо!
14 Квітня, 2022 р., 08:54
В Україні запущено соціальний проєкт «Прихисток» з допомоги громадянам, які опинилися на лінії зіткнення та окупації загарбників, в скрутному становищі та вимушені покидати місця свого постійного проживання. Уряд затвердив Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, розроблений Мінрегіоном та Офісом підтримки реформ Мінрегіону. Відтепер власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу. Нижче розміщена покрокова інструкція для власників житла, які хочуть допомогти переселенцям та алгоритм дій для отримання компенсації. Знайти житло або ж його запропонувати ви можете за посиланням  https://prykhystok.gov.ua/
14 Квітня, 2022 р., 08:52
Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту. Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо. Заповнити анкету: https://bit.ly/3jb91VO
12 Квітня, 2022 р., 10:17
Президент України Володимир Зеленський Указом від 11.04.2022 №230/2022 відмінив весняний 2022 року призов на строкову військову службу і визначив, що звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені строки строкової військової служби, відбудеться не раніше оголошення у встановленому порядку демобілізації.
12 Квітня, 2022 р., 09:40
Оператори готові надати необхідну консультацію та роз’яснення щодо процедури поховання.
11 Квітня, 2022 р., 16:53
З огляду на зазначене, звертаємо увагу на статтю 40 Кримінального кодексу України, згідно з якою не є кримінальним правопорушенням дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками.
11 Квітня, 2022 р., 16:21
   Перезапуск економіки у воєнний час — одне з найпріоритетніших завдань уряду. Тому зараз дуже важливо, щоб бізнес продовжив діяти. За місяць із зони бойових дій евакуювали 216 підприємств і 97 із них вже відновили роботу на новому місці. Продовжуємо допомагати бізнесу ще швидше відновити роботу, піднімати економіку країни та надавати робочі місця. Для цього запускаємо платформу, що допоможе перемістити бізнес із «гарячих точок» та продовжити його діяльність у більш безпечному місці https://relocate.prozorro.sale