11 Квітня, 2022 р., 15:06
Служба зайнятості області продовжує свою роботу в умовах воєнного стану. Всі філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківський міський центр зайнятості працюють в звичному режимі. Попри складні часи українці повинні мати змогу працювати в тилу задля збереження економіки нашої держави.
11 Квітня, 2022 р., 12:37
Відтепер вона починатиметься о 22:00 та закінчуватиметься о 6-ій ранку.
11 Квітня, 2022 р., 11:18
Кінцевий строк подання заяви для отримання допомоги вимушеним переселенцям подовжено до 30 квітня. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідне рішення Уряд схвалив на засіданні 9 квітня.
07 Квітня, 2022 р., 09:38
Пожежі під час війни в Україні, на жаль, не рідкість.
07 Квітня, 2022 р., 09:36
Бо саме це ви робите, коли публічно повідомляєте точну адресу, куди влучила або не долетіла ракета.
07 Квітня, 2022 р., 09:04
На виконання рішення Ради оборони області, починаючи з 4 квітня поточного року, суб’єктам господарювання надається право реалізації алкогольних напоїв.
06 Квітня, 2022 р., 11:33
У зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН, наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.