Президент підписав закон про скасування військового збору для військовослужбовців

Дата: 12.07.2022 15:22

Президент підписав Закон України від 19.06.2022 року № 2308-IX (законопроєкт 7432) «Про внесення змін до Податкового України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть участь в бойових діях в умовах», який набрав чинності 09.07.2022 року.

Відповідно до Закону, на період воєнного стану доходи не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та працівників:

- Збройних сил України;

- Національної гвардії України;

- правоохоронних органів;

- Служби Безпеки України;

- Служби зовнішньої розвідки України;

- Державної прикордонної служби України;

- Міністерства внутрішніх справ України (осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників);

- Управління державної охорони;

- Державної служби спеціального зв’язку та захиФото без описусту інформації;

- інших утворених відповідно до законів України формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії рф.

Нагадаємо, наразі ставка військового збору становить 1,5 % від нарахованої заробітної плати.