27 Квітня, 2022 р., 16:11
Запустили гарячу лінію для консультацій щодо виплат для внутрішньо переміщених осіб та допомоги безробітним, – повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації України.
27 Квітня, 2022 р., 12:43
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив напрацьоване Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого Мінсоцполітики разом з Місією Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України впровадять додаткові програми грошових виплат для найбільш вразливих груп з числа внутрішньо переміщених осіб.
27 Квітня, 2022 р., 11:28
Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді. Серед них:
27 Квітня, 2022 р., 11:23
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.
27 Квітня, 2022 р., 10:59
Фахівці Держспецзв?язку застерігають: російські хакери здійснюють дедалі більше кібератак, спрямованих проти звичайних українців. Крім того, зростає кількість інформаційно-психологічних операцій проти українського населення в соцмережах та месенджерах.
27 Квітня, 2022 р., 09:00
Цього року провести зовнішнє незалежне оцінювання випускників, як раніше, не вдасться. Через повномасштабне вторгнення Росії багато українських школярів були змушені покинути свої домівки і школи. У частині регіонів організувати традиційне ЗНО неможливо, оскільки це дуже небезпечно. В умовах війни здоров’я і життя випускників є набагато ціннішими за іспити чи бали в атестаті. Щоб усі абітурієнти мали рівні можливості, Міністерство освіти і науки спростило вимоги до цьогорічного вступу. До чого готуватися одинадцятикласникам, дізнався Центр громадського моніторингу та контролю.
27 Квітня, 2022 р., 08:57
У рамках Всесвітнього тижня імунізації, що стартував 24 квітня, прикарпатські медики закликають дотримуватися календаря профілактичних щеплень.
27 Квітня, 2022 р., 08:57
На Львівщині створили чат-бота, за допомогою якого пильні люди можуть допомогти бійцям протиповітряної оборони.
26 Квітня, 2022 р., 17:23
26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.
26 Квітня, 2022 р., 09:31
Кампанія доноситиме інформацію про те, як правильно підтримувати й захищати права дітей, котрі залишилися без батьківського піклування, а також надасть інструкції з тимчасового влаштування дітей у сім’ї.