22 Квітня, 2022 р., 09:18
З початку війни росії проти України багато людей різних професій, зокрема і лікарів, тепер працюють на Прикарпатті.
22 Квітня, 2022 р., 09:16
Центр протидії дезінформації при РНБО України радить, як діяти при завалі будинку.
22 Квітня, 2022 р., 09:12
 — готуючи святкові страви, дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використовуванні печей, газових та електричних приладів;
21 Квітня, 2022 р., 08:44
В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.
21 Квітня, 2022 р., 08:43
У цей важкий для всієї країни час, Івано-Франківська військова адміністрація, обласна служба зайнятості та управління Держпраці у Івано-Франківській області усіма можливими способами сприяють підприємствам із постраждалих від війни областей у можливості ведення бізнесу на території Прикарпаття.
21 Квітня, 2022 р., 08:41
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що з 20 квітня на платформі єДопомога з’явилася можливість допомогти людям в декілька кліків, не виходячи з дому.
21 Квітня, 2022 р., 08:40
Для цього достатньо записатися на онлайн-прийом до потрібного лікаря через додаток Helsi. Декларація з лікарем не потрібна.
20 Квітня, 2022 р., 11:53
Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.
20 Квітня, 2022 р., 10:04
У цей важкий для всієї країни час, Івано-Франківська військова адміністрація, Івано-Франківська обласна служба зайнятості та Управління Держпраці у Івано-Франківській області усіма можливими способами сприяють підприємствам із постраждалих від війни областей в можливості ведення бізнесу на території Прикарпаття.