05 Вересня, 2023 р., 13:11
Фонд Східна Європа оголосив грантовий конкурс для громадських організацій (ГО), що надають підтримку постраждалим від повномасштабного вторгнення. Про це повідомляється на сторінці Фонду. Хто може взяти участь?
05 Вересня, 2023 р., 13:05
        На жаль, інсульти стали не просто часто зустрічатися і знайомі майже кожному з нас через друзів чи близьких, які зіткнулися з цією проблемою. Проблема боротьби з інсультом набула світового значення, адже є однією з  головних причин смертності. В Україні щороку стається близько 100 тисяч випадків інсульту і майже кожен третій хворий помирає.
05 Вересня, 2023 р., 11:29
Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня". Упродовж наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.
05 Вересня, 2023 р., 11:02
Час від часу появляються повідомлення про захворювання, які не дають спалахів, але грізні своїми ускладненнями. До таких захворювань належить ієрсиніоз, який називається «хворобою з холодильника».
05 Вересня, 2023 р., 11:00
Саме так відповіло 90.2% учнів, які брали участь в онлайн-анкетуванні, яке було ініційовано Державною установою «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб». Анкетування проводилося з 26.05 по 26.06.2023 року  серед  дітей 14-17 років, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Прикарпаття, зокрема і серед учнів Долинської, Витвицької, Вигодської  територіальних громад та Болехівської міської ради.
05 Вересня, 2023 р., 10:40
Тиждень проводитиметься в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Цього року він буде проходити вперше – в період з 11 вересня до 17 вересня 2023 року.
05 Вересня, 2023 р., 10:28
Без ксерокопій і держустанов. Допомога від держави для сімей з дітьми на порталі Дія
05 Вересня, 2023 р., 10:26
Укрпошта невпинно працює над удосконаленням процесів, що спрямовані на максимальну зручність та вигоду передусім для клієнтів. Про літні новації, які ви могли ненароком оминути, — нижче. Безкоштовне паковання
05 Вересня, 2023 р., 10:25
Михайло Федоров, Оксен Лісовий та архітектори провели воркшоп з відбудови шкіл. На ньому експерти визначали, як ефективно змінити простір, щоб він відповідав цінностям нової школи.
04 Вересня, 2023 р., 11:07
Поліція Прикарпаття попереджає про шахрайську схему.  Пройдисвіти масово розповсюджують повідомлення у соціальних мережах та месенджерах про можливість отримання грошової допомоги в межах програм