20 Липня, 2022 р., 16:12
Станом на 20 липня 2022 року в  Івано-Франківській області працює 41 заклад дошкільної освіти.
20 Липня, 2022 р., 16:11
Впровадження нових умов ввезення домашніх тварин з України до Республіки Польща перенесено з 16 на 25 липня. Так, з 25 липня 2022 року ввезення домашніх тварин (котів, собак та тхорів) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) на територію Республіки Польща з України буде можливим за умови виконання наступних вимог:
20 Липня, 2022 р., 11:10
Найчастіше інфекція ботулізму міститься в таких продуктах, як гриби домашнього консервування, копчена або в'ялена риба, м'ясні та ковбасні вироби, бобові консерви.
20 Липня, 2022 р., 09:48
З 11 липня 2022 року набули чинності зміни щодо захисту населення від шкоди вторинних тютюнових викидів, зокрема розширення переліку місць, у яких забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів.
20 Липня, 2022 р., 09:05
Команда платформи єДопомога провела ряд технічних робіт задля оновлення інформаційних баз та мінімізації технічних помилок, які були пов‘язані з недоліками в інформаційних реєстрах.
19 Липня, 2022 р., 15:50
Ви з тих, кого ці важкі часи надихнули створити щось своє? Пишаємося вашою сміливістю! А також нагадуємо подбати про захист своєї інтелектуальної власності.
19 Липня, 2022 р., 15:49
Мін’юст, ДП «Національні інформаційні системи» та Мінцифри розробили процедуру реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю у автоматичному режимі без участі держреєстратора.
19 Липня, 2022 р., 14:53
Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до Дня Української Державності
19 Липня, 2022 р., 13:47
Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
19 Липня, 2022 р., 13:45
Уряд започаткував програму грантів для підприємців, які хочуть створити або розвинути свій бізнес у сфері переробки. Держава надає їм до 8 млн грн безповоротної допомоги для реалізації виробничих проектів.