Реставрація могили "Борцям за волю України"

Дата: 10.11.2022 13:22

Найбільш значущі події знаходять своє відображення у пам’ятниках, пам’ятних знаках, меморіальних дошках. Одним із найвідоміших у нашому селі є символічна могила «Борцям за волю України» яку було відновлено ще в перші роки незалежності. Однак роки беруть своє і до недавнього часу ця історична пам’ятка знаходилася в незадовільному стані. В рамках ініціативи сільської ради було проведено капітальний ремонт даної могили та облаштування прилеглої території довкола неї. Встелена бруківка, відремонтована огорожа, реставровано і оновлено фасад, локацію обсаджено зеленими насадженнями.

На даний проект не використовувалися кошти з місцевого та державного бюджетів. Роботи проводилися власними силами та з допомогою спонсорів, за що їм щиро вдячні. Особливу подяку хочемо висловити Носович Галині Мар’янівні за її великий внесок у дану роботу.

Сподіваємося, оновлена могила «Бійцям за волю України» стане місцем, біля якого можна буде вклонитися історії і відпочити душею.