12 Вересня, 2022 р., 10:17
В Україні понад місяць діє державна інформаційна платформа Діти війни. Чималих зусиль до якнайшвидшого повернення маленьких депортованих українців додому докладає Мінреінтеграції. Від початку повномасштабної війни за сприяння відомства вже повернуто 55 дітей, 31 з них – безпосередньо з росії.
12 Вересня, 2022 р., 08:56
Нагадуємо, що всім дорослим та дітям від 12 років потрібно зробити щеплення від COVID-19.
07 Вересня, 2022 р., 21:04
МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.
06 Вересня, 2022 р., 22:09
Станом на 6 вересня 2022 року Державним центром зайнятості прийнято позитивне рішення по 35 заявниках, які будуть здійснювати свою діяльність на Прикарпатті та створять 66 нових робочих місць.
06 Вересня, 2022 р., 22:08
Національна гаряча лінія створена ЮНІСЕФ та Українським католицьким університетом за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з ГО “Асоціація сімейних медичних сестер”, ГО “Вакцинація”.
06 Вересня, 2022 р., 22:03
Державна служба з надзвичайних ситуацій перевірить у тестовому режимі роботу інформування населення через операторів мобільного зв’язку із використанням технологій Cell Broadcast.
06 Вересня, 2022 р., 22:01
Хто може отримати психологічну та правову допомогу?
05 Вересня, 2022 р., 21:16
Долинське відділення  з 15 вересня по 15 жовтня 2022 року проводить місячник з безпечного і заощадливого користування газом в побуті.