20 Червня, 2023 р., 20:34
Відтепер українці зможуть реєструвати речові права на житло, що перебуває на етапі будівництва або буде збудоване.
20 Червня, 2023 р., 20:32
Сказ — це невиліковне вірусне захворювання, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин.
20 Червня, 2023 р., 20:31
З початком літнього періоду в лісах, парках, скверах починають з’являтися перші гриби. Поряд з тим, реєструються випадки отруєнь грибами. Так нещодавно на Прикарпатті зареєстровано новий випадок, який виник в результаті споживання сирого гриба невідомого походження.
20 Червня, 2023 р., 20:29
Фахівцями Долинського відділу здійснюється інформування населення щодо доцільності та особливостей проведення «наздоганяючої» (catch-up) кампанії проти кору, епідемічного паротиту та краснухи. В межах своєї компетентності проводять санітарно-освітню роботу серед населення - з батьками, які мають антивакцинальну позицію, серед внутрішньо - переміщених осіб, з працівниками закладів дошкільної освіти, відвідувачами та працівниками центрів надання адміністративних послуг з розповсюдженням плакатів, буклетів, брошур.
19 Червня, 2023 р., 20:49
Громадяни України, в яких дитина народилася за кордоном, можуть оформити їй закордонний паспорт без повернення в Україну. Як це зробити, роз’яснюють у ДМС.
19 Червня, 2023 р., 20:44
«Обирайте післяплату» - це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет, - попереджають у ГУ Національної поліції в області
19 Червня, 2023 р., 20:38
Вже незабаром в Україні розпочне роботу Єдиний реєстр зброї (ЄРЗ), який допоможе автоматизувати облік зброї та зробити процес отримання дозволів зручним і доступним для громадян.
19 Червня, 2023 р., 20:34
На сьогодні близько одного мільйона користувачів використовують застосунок "Пенсійний фонд", щоб комунікувати з Пенсійним фондом України, користуватись впровадженими сервісами - отримувати інформацію про страховий стаж, заробітну плату та ін.
19 Червня, 2023 р., 20:33
На сьогодні, за інформацією Міністерства освіти та науки України, 1 331 938 учнів здобувають освіту очно, а 1 454 702 – навчаються онлайн, а ще 1 213 751 – навчаються в змішаному форматі. У зв'язку з чим переважна частина дітей в Україні здобуває освіту дистанційно, що пов’язано з недостатньою кількістю бомбосховищ та/або укриттів, зокрема з 28 199 навчальних закладів в Україні, укриття наявні лише у 19 167 закладах, тобто у майже 68%.
19 Червня, 2023 р., 20:26
 З 13 червня 2023 року стартувала «catch-up» кампанія з проведення  вакцинації проти  кору, паротиту та краснухи  дітей віком від 12 місяців до 17 років.