Новини
27 Січня, 2021 р., 11:04
ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» є законослухняною компанією і на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 №25 здійснюватиме постачання природного газу з 1 лютого 2021 року за ціною 6,99 грн/м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,6598 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 25 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).
27 Січня, 2021 р., 11:02
Карантин кардинально змінив плани у всіх сферах нашого життя. Але чи варто боятися змін та не шукати нову роботу в цей період? Служба зайнятості пропонує скористатися рекомендаціями та порадами щодо ефективного використання джерел інформації про вакансії служби зайнятості.
27 Січня, 2021 р., 09:41
З 25 січня посилені карантинні обмеження в Україні перестали діяти. Натомість продовжують діяти обмеження, які були визначені для «помаранчевої» зони, і які діяли до цього.
27 Січня, 2021 р., 09:40
Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі. В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.
27 Січня, 2021 р., 09:27
Велика кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що у вогні гинуть люди. Особливого занепокоєння при використанні пічного опалення викликають люди похилого віку, самотні пенсіонери та інваліди. Саме у помешканнях таких жителів пожежі виникають найчастіше. Адже утримання такого виду опалення в належному стані дуже клопітка та тяжка праця, що вимагає багатопильності та уваги.
У будинках загорання найчастіше відбуваються через перегрівання печей, появи в кам’яній кладці тріщин, а також у результаті застосування для розтоплювання горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки жарин.
27 Січня, 2021 р., 09:21
Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.
У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТА ПІДОЗРІЛИХ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ, НЕОБХІДНО:
– негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета (предметів);
– негайно (з безпечного місця) повідомити про знахідку чергові служби: рятувальників (тел. 101) або поліцію (тел. 102);
– повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета);
– не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
– вивести (відвести) на максимальну відстань усіх людей (не менше 100 метрів), які знаходились поблизу, намагаючись рухатись назад по своїх слідах;
– позначити небезпечне місце добре видимим орієнтиром, де знаходиться цей предмет та огородити його від сторонніх осіб в тому числі дітей. Для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо;
– очікувати на безпечній відстані від місця знаходження вибухонебезпечного предмета на приїзд фахівців ДСНС та поліції, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони інших людей.
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
– палити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця, де знаходиться вибухонебезпечний предмет або предмет схожий на нього;
– піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які вибухонебезпечні предмети;
– переносити ці предмети в місця перебування людей.
Пам'ятайте! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. У будь-якому разі при виявленні вибухонебезпечного предмета або предметів підозрілого характеру лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що не станеться випадку каліцтва чи загибелі.
При виявлені вибухонебезпечних предметів негайно повідомте за номером 101!
27 Січня, 2021 р., 09:15
Від початку 2021 року на водних об'єктах України загинуло понад 25 людей. Рятувальники щодня працюють над попередженням виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах: проводять превентивну роботу з населенням, навчають громадян алгоритму дій у разі потрапляння під кригу. При цьому, для тих, хто знехтує застереженнями надзвичайників, вихід на кригу може обернутися трагедією!
27 Січня, 2021 р., 09:13
Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. З початком нового навчального року особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей.
26 Січня, 2021 р., 15:26
Важливим напрямком роботи Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття є охорона території України від занесення регульованих шкідливих організмів, а також запобігання їх проникненню у зони, вільні від таких організмів.
25 Січня, 2021 р., 17:05
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 18 до 24 січня 2021 р.) здійснили 1482 моніторингових відвідування.