Проєкт "Турбота про родину Героя"
Дата: 27.02.2024 16:50
Кількість переглядів: 117
З ініціативи голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук на Прикарпатті реалізовується соціальний проєкт «Турбота про родину Героя». Запрошуємо представників готельно-відпочинкової сфери Прикарпаття долучитись до проєкту і прийняти родини загиблих військовослужбовців на відпочинок та оздоровлення
https://docs.google.com/forms/d/1Ed2SenaDxk2F30dXDYOGYQtptf4hab73fexDEXvG8U4/viewform?edit_requested=true
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04355898/260de57ad07a34a3100490cb4ab2adce.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)