Прикарпатців закликають подавати заявки на участь у грантовій програмі підтримки ФАО-ЄС

Дата: 22.01.2024 15:37

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) триває збір заявок на участь у другому циклі грантової програми Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). Заявки можна подати до 31 січня 2024 року.

Метою грантової програми є підтримка малих сільськогосподарських виробників, мікро- та малих сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських кооперативів для забезпечення сталого виробництва, підвищення ефективності, а також зміцнення національних ланцюжків створення доданої вартості та постачання.

До участі у програмі запрошуються сільськогосподарські виробники з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та частини Чернівецької областей. Заявки приймаються у межах двох грантових вікон:

• до 370 000 грн (10 000 дол. США) для малих сільгоспвиробників;
  • до 925 000 грн (25 000 дол. США) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств, сільськогосподарських кооперативів та асоціацій виробників продукції з географічними зазначеннями (ГЗ).

З матеріалами проєкту можна ознайомитись за посиланням:

Посібник для участі у грантовій програмі

Довідкові матеріали

Ознайомчий вебінар другого грантового циклу

Вебінари та презентації за напрямками:

Ягідництво

Овочівництво