Спрощення процедур отримання ДЗР: розповідаємо про деталі флагманського проєкту Мінсоцполітики
Для забезпечення якісної і вчасної реабілітації людина потребує комплексу заходів, які може забезпечувати мультидисциплінарна команда, до складу якої повинні входити соціальні працівники, а також у випадку надання реабілітаційної допомоги особі з ампутацією - також протезисти-ортезисти.
Такі команди вже працюють.
За підтримки ПРООН Мінсоцполітики фінансує роботу соціальних працівників в 14 реабілітаційних закладах, відібраних для пілотного проєкту. Кожен з таких фахівців може допомогти людині з відновленням документів; проходженням ВЛК чи МСЕК; надати вичерпну інформацію щодо соціального захисту, в т. ч. – про забезпечення допоміжними засобами реабілітації, призначення соціальної допомоги та виплат, отримання соціальних послуг, отримання безоплатної правової допомоги або психологічної допомоги за місцем проживання.
Протезисти починають працювати з людиною вже в медичному закладі. Тобто призначення і підбір ДЗР стає невідривним від процесу лікування та реабілітації, через це не втрачається час на збір документів/оформлення довідок і тд.
Очікується, що після завершення «пілоту» його буде розширено на всі медзаклади, які мають реабілітаційні пакети НСЗУ Національна служба здоров'я України.
Детальніше тут: https://www.msp.gov.ua/news/23281.html
Проєкт Міністерства освіти й науки України “Освіта для всіх” у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яка реалізується за ініціативи Першої Леді України Олена Зеленська.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)