Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!

Дата: 06.12.2023 12:16

Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»

Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ.

Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет знижений, до того ж більшість має супутні хронічні хвороби. Саме тому  старші люди частіше знемагають від ускладнень та частіше потрапляють до лікарень, хворіючи на грип та COVID-19.

Під час проведення даної акції саме про це інформували та переконували  осіб віком старших 60 років. В територіальних громадах поширювали інформаційні матеріали та вручали сумки «шопери».

Пам’ятаймо, що  єдиний спосіб уберегти старших людей від ускладнень – зробити щеплення проти грипу протягом епідеміологічного сезону. Вакцинація від COVID-19 та грипу забезпечується державою і безкоштовна для всіх громадян.