Для підлітків запустили безкоштовний психологічний онлайн-тренажер

Дата: 05.12.2023 11:12

Він містить розділи із вправами для різних вікових категорій, тож може стати у пригоді навіть дорослим.
  • Тренажер створено у межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції Нацполіції та благодійною організацією «БФ «HappyMind.Help».
  • Рекомендований вік для самостійного використання підлітками онлайн-тренажера – від 13-14 років.
  • Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом з батьками (опікунами) чи фахівцями із психологічного здоровʼя.
  • Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоровʼя. Водночас розробники наголошують – у разі наявності ознак психічних захворювань необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Розроблені для підлітків завдання дають змогу покращити психологічний стан зокрема у разі таких проблем:

• початкова депресія (втома, погіршення стану здоровʼя, злість і дратівливість тощо);
  • стрес, пригніченість;
  • тривожність (емоційне хвилювання);
  • апатія (відсутність почуттів);
  • сум (невеселий важкий настрій);
  • порушення сну.

Тренажер доступний за посиланням - https://happymind.help/teen/