Курси з цифрової грамотності для людей похилого віку

Дата: 29.11.2023 16:24

Наша мета – доступні е-сервіси для всіх українців. Тому ми допомагаємо людям похилого віку опанувати цифрові навички завдяки онлайн- та офлайн-курсам

Спершу ми підтримали розвиток платформи Дія.Цифрова освіта, яка зараз трансформувалася в Дію.Освіту.

Інструмент надає можливість українцям безкоштовно переглядати освітні відео.

• Серіал «Базові цифрові навички. Сезон 1» з Ольгою Сумською https://osvita.diia.gov.ua/courses/bazovij-serial-1-sezon
  • Серіал «Базові цифрові навички для людей елегантного віку. Як користуватися смартфоном та інтернетом», розроблений за підтримки UNDP та Уряду Швеції: http://surl.li/igwgc

Більше 1 мільйона 530 тисяч українців стали користувачами платформи Дія.Освіта.

Ми також провели тренінги для цифрових амбасадорів, які зараз навчають людей похилого віку в пілотних громадах Вінницької, Волинської, Одеської, Чернігівської та Дніпропетровської областей.

На заняттях старші українці вчаться користуватися онлайн-платформами, зокрема Дією, порталом електронних послуг від Пенсійного Фонду України – та опановують соцмережі.

Від серпня до листопада цифрові амбасадори вже встигли провести 81 заняття для 243 людей похилого віку.

Дбаємо, щоб наші бабусі й дідусі змогли самостійно прогуглити інформацію, замовити ліки онлайн і поповнити мобільний рахунок.

Проєкти реалізуються за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.