25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів: запали свічку

Дата: 24.11.2023 11:14

У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів та 90-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років – геноциду Українського народу 25 листопада Україна і світ вшанують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років – геноциду Українського народу  та  масових штучних голодів 1921–1923  і  1946–1947 років.

У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів та 90-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років – геноциду Українського народу о 16-й годині Україна схилить голови у хвилині мовчання, після якої  розпочнеться загальнонаціональна акція "Запали свічку". Українці запалять свічки в пам'ять про вбитих геноцидом співвітчизників біля місць пам'яті жертв голодоморів.

Закликаємо  жителів району долучитися цього дня до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції "Запали свічку". Запаліть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників, нашу віру в перемогу України й готовність  докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Більше інформації про Голодомор 1932–1933 років – геноцид Українського народу за посиланням:  https://kalushrda.gov.ua/n/news/2023/11/22/27539/view