Повідомлення про скликання двадцять сьомої сесії восьмого скликання

Дата: 20.11.2023 12:58

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про скликання двадцять сьомої сесії Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до регламенту Витвицької сільської ради територіальної громади,

1. Скликати засідання двадцять сьомої сесії Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання, яке провести о 15.00 год. 01 грудня 2023 року у конференц-залі Витвицької сільської ради з таким орієнтовним порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАНННЯ ДВАДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ

1. Про затвердження порядку денного двадцять сьомої сесії восьмого скликання
Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

2. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання
Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

3. Про розгляд звернення сільської комісії з питань ТЕБ і НС

4. Про звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2023 року
Доповідає: Галина СКУБАЧ

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 №653-21/2023 «Про бюджет Витвицької сільської територіальної громади на 2023 рік»
Доповідає: Галина СКУБАЧ

6. Про подання електронних декларацій депутатами Витвицької сільської ради територіальної громади
Доповідає: Таррас ЩЕРБАН

7. Про затвердження переліку адміністративних послуг
Доповідає: Таррас ЩЕРБАН

8. Про надання матеріальної допомоги громадянам
Доповідає: Тарас ЩЕРБАН

9. Про впорядкування умов оплати праці директорів закладів освіти
Доповідає: Валентина ВАСИЛЕНКО

10. Про оприбуткування благодійної допомоги закладами загальної середньої освіти

11. Про розподіл освітньої субвенції
Доповідає: Валентина ВАСИЛЕНКО

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перпети Ю. Г.
Доповідає: Володимир МАРТИН

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткач Л. В.
Доповідає: Володимир МАРТИН

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ужели М. П.
Доповідає: Володимир МАРТИН

15. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення та її продаж
Доповідає: Володимир МАРТИН

16. Про надання дозволу на виконання геолого-розвідувальних робіт ТОВ «ГІРНИЙ ГРУП» в с-щі Вигодівка

17. Про затвердження акту комісії від 16.11.2023 року
Доповідає: Володимир МАРТИН

18. Про затвердження акту комісії щодо погодження межі земельної ділянки гр. Івасишин Я. П.
Доповідає: Володимир МАРТИН

19. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Павлів Г. М.
Доповідає: Володимир МАРТИН

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється

21. РІЗНЕ

1. До участі запрошуються сільські, районні, обласні та народні депутати, представники громадськості, громадських організацій, політичних партій, керівники установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації.

Витвицький сільський голова

територіальної громади                                                                          Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ